Wykład Pani dr Marty Szal

Data: 15.04.2024
Miejsce wydarzenia: Aula 2003 Wydziału Chemii
Godzina: 11:30 - 13:00
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Szanowni Państwo,
w imieniu Pani Dziekan dr hab. Anety Petelskiej, serdecznie zapraszam na wykład Pani dr Marty Szal z Laboratorium Celnego w Podlaskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Białymstoku pt.: „Laboratorium Celne Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku – organizacja i zakres działania w ramach Krajowej Administracji Skarbowej oraz Sieci Europejskich Laboratoriów Celnych” w dniu 15 kwietnia 2024 r. o godzinie 11.30 w auli 2003 na Wydziale Chemii Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Ciołkowskiego 1K.

Z poważaniem,
Izabella Jastrzębska