Wiosenne Spotkania z Pracodawcami

Data: 17.04.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Chemii, sala 2006
Godzina: 13:45 - 15:15
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Serdecznie zapraszamy naszych Studentów na pierwsze w tym roku spotkanie w ramach Wiosennych Spotkań z Pracodawcami.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2024 r. o godzinie 13.45 na Wydziale Chemii UwB, sala 2006

Zaproszeni Goście:

Kierownik Terenowej Stacji Doświadczalnej IOR - PIB w Białymstoku - prof. dr hab. Bożena Łozowicka

Pani Profesor jest absolwentką kierunku chemia na Wydziale Biologiczno-Chemicznym Uniwersytetu Warszawskiego, Filia w Białymstoku. Jest Autorką i współautorką ponad 350 publikacji naukowych z obszarów: bezpieczeństwo żywności i pasz, chemia analityczna, ekotoksykologia, ochrona roślin, rolnictwo, chemia pestycydów, ocena ryzyka, toksykologia oraz Ekspertem Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority, EFSA). Pani Profesor przedstawi swoją karierę zawodową po ukończeniu studiów oraz możliwości pojęcia pracy w Instytucie Ochrony Roślin w Białymstoku.

Koordynator ds. Badań i Rozwoju w firmie Masterpress S.A - mgr Katarzyna Wasilewska

Absolwentka kierunku chemia na Wydziale Biologiczno-Chemicznym UwB. Specjalistka w dziedzinie chemii polimerów, farb i podłoży drukarskich oraz technik druku. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze Badań i Rozwoju oraz 7-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami. Jest Autorką wielu zgłoszeń patentowych.

Serdecznie zapraszamy!