Seminarium Wydziałowe

Data: 08.04.2024
Miejsce wydarzenia: Aula 2044 Wydziału Chemii
Godzina: 13:00 - 15:00
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Szanowni Państwo,
w imieniu Pani Dziekan prof. Joanny Karpińskiej serdecznie zapraszam na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie się w poniedziałek 8 kwietnia w sali 2044 o godz. 13.00.
Wykład pt. "Wielofunkcyjne fulerenowe polimery koordynacyjne oraz nowe nanostrukturalne układy z udziałem polipirolu", wygłosi dr Monika Wysocka-Żołopa.

Streszczenie: Tematyka badań dotyczy otrzymywania oraz badania właściwości polimerów przewodzących takich jak polimery fulerenowe czy polipirol oraz materiałów kompozytowych z ich udziałem. Układy te scharakteryzowano pod kątem struktury, morfologii, składu chemicznego oraz wykazywanych właściwości elektrochemicznych.

Z poważaniem,
Izabella Jastrzębska